İnternet portalımız, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da tatil yapacak olan misafirlerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında sunabilmek ve tatilleri süresince yardımcı olabilmek için kurulmuştur.

 

TOP
Image Alt

DOĞU EKSPRESİ TURU!

DOĞU EKSPRESİ TURU!

/ kişi başı
(0 Reviews)

Van’dan Erzurum’a, Anadolu’nun Kalbinde Unutulmaz Bir Tren Yolculuğu!

DOĞU EKSPRES TUR PROGRAMI

25 – 29 ŞUBAT

5* ERZURUM BALSOY OTEL

4* KARS KALE OTEL

ÖREN’DEN KAYSERİ’YE OTOBÜS

KAYSERİ’DEN ERZİNCAN’A TREN YOLCULUĞU İLE

25 ŞUBAT

SAAT 08.00: Otobüsümüz sabah Ören’den ofisimiz önünden hareket edecektir.

SAAT 09.00: Milas karayolları kavşağından değerli misafirlerimizi alarak Muğla’ya doğru yol alacağız.

SAAT 10.00: Muğla’dan hareketle eğlenceli yolculuğumuz verilecek olan molalar ile beraber Kayseri’ye doğru yol alacaktır.

SAAT 23.00: Kayseri’de otobüs yolculuğumuz sona erecektir.

26 ŞUBAT

GECE SAAT 01.00: Doğu ekspresi turumuz deneyimli Rehber eşliğinde tren yolculuğumuz ile başlayarak sabah saatlerinden itibaren gün boyu güzel manzaralar eşliğinde Erzincan’a vararak Tren yolculuğumuza mola vereceğiz. Gardan otobüs ile Erzurum’a hareket edip konaklayacağımız otele vararak akşam yemeğimizden sonra dinlenmeye geçeceğiz.

27 ŞUBAT: Otelde kahvaltı ile güne başlayarak rehberimizin belirlemiş olduğu programa göre turumuza başlıyoruz.  Geleneksel Erzurum Evlerini ziyaret edip Erzurum kültürünü yakından tanıma fırsatına erişmiş oluyoruz. 12. Yüzyıldan kalma önemli Anadolu eserimiz Üç Kümbetleri görmeye ne dersiniz? Zamanda yolculuğa hazır olun. Bu önemli yapıları ziyaretimizin ardından Erzurum’un sembolü olan Selçuklu eserimiz Çifte Minareli Medrese ‘yi görmeye gidiyoruz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önemli kararları aldığı Erzurum Kongresinin çalışmalarını sürdüğü Atatürk Evi’ne ziyaret gerçekleştirerek turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. 37 Bin şehit verdiğimiz Sarıkamış ziyaret ederek şehitlerimizi yad edip Palandöken Kayak Merkezi ziyaretimiz ile programımızı tamamlıyoruz. Daha sonrasında Kafkas Gecesi eğlencesi ile eğlenmeye hazır mısınız? Harika bir gece sizleri bekliyor, program sonunda Kars’ta ki otelimizde dinlenmeye geçiyoruz.

28 ŞUBAT: Otelde kahvaltımız ile güne başlayarak rehberimizin belirlemiş olduğu programa göre tarihten izler barından Ani Harabeleri’ni ziyaret ediyoruz.  Ardından karlar içinde kalan eşsiz beyaz manzarasıyla görenleri büyüleyen Çıldır Gölü’nde güzel fotoğraflar çekilerek yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.   1828 yılında, Rusların Kars’a yaptıkları saldırılarda, bir gece baskını sırasında Osmanlı askerlerinin tamamın şehit edildiği Kanlı Tabya’yı ziyaret edeceğiz. Lezzetli Kars peynirlerinin yapım aşamasını merak ediyor musunuz? Peynir Müzesi ziyaretimizle çeşitli peynirlerin yapım aşamasını görerek müze ziyaretimizi sonlandırıyoruz. Aralarda verilecek serbest zaman ile gün sonunda konaklama için otele geçilerek akşam yemeğimizi alıp dinlenmeye geçiyoruz.

29 ŞUBAT: Sabah otelden kahvaltı sonrası sırası ile programa kaldığımız yerden devam ederek Erzincan Bakırcılar Çarşısını gezip dileyen misafirlerimiz alışveriş ve öğle yemeği için verilecek olan serbest zamanda keyifli turumuzu tamamlıyor olacağız. Dönüş için sırasıyla Sivas -Kayseri-Konya üzeri dönüş yolculuğumuz başlayarak sabaha karşı Muğla’ya varmış olacağız.

(NOT: Rehberimiz oluşabilecek hava şartlarından dolayı programın seyrin de değişiklikler yapabilir.)

1.ÇOCUK

0-2 YAŞ GRUBU: 1250 TL

3- 6 YAŞ GRUBU: 9500 TL

7-12 YAŞ GRUBU: 11250 TL

2.ÇOCUK

0-2 YAŞ GRUBU: 1250 TL

3- 6 YAŞ GRUBU: 9500 TL

7-12 YAŞ GRUBU: 11250 TL

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • YOL ÜCRETİ
 • DOĞU EKSPRESİ TREN BİLETİ
 • 5* VE 4* OTEL KONAKLAMA
 • OTELDE ALINAN SABAH VE AKŞAM YEMEĞİ
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • YOLDA MOLALARDA ALINAN YİYECEK ÜCRETİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TUR BOYUNCA TÜM İÇECEKLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİNE GİRİŞ ÜCRETİ
 • OTELDE ALINAN EKSTRA HARCAMALAR
 • KAFKAS GECESİ
 • KAR MOTORU

 

Rezervasyon İçin:
📞 0535 933 0048 & 0507 244 2777 & 0252 532 2626
📱 Whatsapp: 0507 244 2777 & 0535 933 0048

Anadolu’nun tarih ve doğa zenginlikleriyle dolu güzelliklerini Doğu Ekspresi ile keşfetmeye hazır olun! 🚂🏰🏔️

Değerlendirme

Değerlendirme yapabilir veya görüntüleyebilirsiniz.

0.0
Rating 0

Post a Comment

You don't have permission to register
Need Help? Chat with us